Новий указ Путіна щодо громадянства підтверджує загарбницький курс Кремля – МЗС

Міністерство закордонних справ рішуче засуджує указ президента Росії щодо спрощеного порядку надання російського громадянства для всіх громадян України.

«Зазначене рішення є черговим зазіханням на суверенітет та територіальну цілісність України, несумісне із нормами та принципами міжнародного права…Це, зокрема, підтверджує продовження курсу Кремля на загарбання українських земель, знищення Української держави та примусову асиміляцію української нації», – йдеться в заяві відомства.

У міністерстві наголошують, що паспортизація українських громадян є «юридично нікчемною та не матиме правових наслідків для України».

«Українським громадянам не потрібне путінське громадянство, а спроби нав’язати його силою приречені на провал. Цей указ нікчемний і свідчить лише про загарбницькі апетити Путіна. Я переконаний, що Збройні Сили України покладуть їм край за належної підтримки партнерів. Тому зараз критично важливо посилити допомогу нашій державі. Закликаю партнерів до жорсткої реакції на нові паспортні фантазії Путіна: терміново надати Україні більше важкого озброєння та запровадити нові економічні санкції проти Росії», – наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Зволікання лише заохочуватиме Росію до подальших злочинів проти України та руйнування миру і безпеки в світі, додають в МЗС.

 

July 11th, 2022 by
your ad here